VRIJEME NAM NE IDE NA RUKU

Program Ljeta na Zrinskom odgođen već treći dan zaredom

Zbog lošeg se vremena posljednjih dana odgađaju i manifestacije u centru Koprivnice. Riječ je o programima u sklopu Ljeta na Zrinskom, na kojem je večeras od 21 sat s bendom trebao nastupiti pjevač Marko Košutić. No, sve su primorani odgoditi, kao što je bio i slučaj sa sadržajima u četvrtak i petak.

– Za dječju predstavu „Znakovi za najmanje“ Kazališta „Smješko“, pokušat ćemo naći naknadni termin u idućim danima, ako nam to vremenske prilike dozvole. Koncert Vojkana Jocića i Brune Matić otkazuje se u potpunosti – objavili su jučer.

Mađioničarsku radionicu by Vladimir i Face painting za djecu koja se, pak, trebala održati prekjučer prebacili su za subotu, 12. kolovoza u gradskom parku u 10 sati.

Foto: Koprivnica grad za život

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

REKREACIJA KAO NAČIN ŽIVOTA

Više od 220 umirovljenika na festivalu “Sport za sve” na Šoderici

Korisne informacije

Hrvatski zavod za socijalni rad objavio kad počinje isplata važnih novčanih naknada tisućama građana

VAŽNA OBAVIJEST TRGOVAČKOG LANCA

Spar povlači iz prodaje prehrambeni proizvod i vraća kupcima novac