Prva utakmica Podravine uspješna: “Pohvalio bih angažman naših juniora!”

Nogometaši ludbreške Podravine, nakon četiri prošlotjedna treninga, odigrali su i prvu pripremnu utakmicu. U Ludbregu je gostovala ekipa Naprijed iz Cirkovljana koju su nogometaši Podravine pobijedili s visokih 5:0. Dva gola postigao je prinova iz Bednje Tomislav Herceg, a po jedan Sambolec, Petrinec i Stručić. Trener Kristić cijelo drugo poluvrijeme igrao je samo s juniorima koji nisu iznevjerili, dapače bili su sasvim ravnopravni i pokazali da se na njih može računati. Gosti su cijeli susret bili u podređenom položaju, a najbolju prigodu imali su u 56. minuti susreta kada su promašili jedanaesterac. U ekipu Podravine najvjerojatnije će se vratiti stasiti stoper Borna Belaj koji je dosad branio boje Rudara iz Murskog Središća.

– Imamo dosta mladu ekipu, ali raduje činjenica da je okosnica ekipe ipak ostala na okupu. Pohvalio bih angažman naših juniora koji su danas u većoj mjeri mogli dobiti prigodu jer protivnik nam je bio po mjeri za ovaj dio priprema. Radimo na dovođenju još dvojice iskusnijih igrača – rekao je trener Podravine Matija Kristić. (dv)
FOTO Dražen Vaađunec

IVAN RADELJIĆ, NOVI TRENER SLAVEN BELUPA, O PLANOVIMA, IGRAČIMA, BUDUĆNOSTI...

Želim da Koprivnica, baš kao u moje vrijeme, opet bude neosvojiva utvrda

Podijeljene plakete najistaknutijim pojedincima i kolektivima u Đurđevcu

Viktorija Šestak i Anatoliy Snozyk najbolji sportaši, ribolovke i mladi nogometaši klubovi

totalna dominacija

“Kanta” se vraća kući! Podravka mjesec dana prije kraja sezone potvrdila naslov prvakinja

županijski nogomet

FOTO Močilama derbi i fešta pred stotinama navijača, rapsodija u Torčecu, Smolčić zabio šest komada

CESTOVNA UTRKA KROZ PODRAVINU

FOTO Domaći pulen Jan Tisaj najbrži, 106 km odvozio za dva i pol sata, odlična i Zlatica Pernjak