Prvenstvo: Pobjednici Ivan Bečić, Marija Huđek i Josip Pregiban

Sportsko – ribolovni klub Bistra iz Repaša organizirao je na izletištu Zeleni brijeg tradicionalno prvenstvo kluba u lovu ribe udicom na plovak. U kategoriji kadeta prvo mjesto osvojio je Ivan Bečeić, drugo Erik Tuba te treće Teo Bečeić. U kategoriji seniorki prva je Marija Huđek, dok je kod seniora prvo mjesto osvojio Josip Pregiban, drugo Ivan Horvat te treće Josip Lončar.

-Najbolji članovi dobili su prigodne medalje, a nakon natjecateljskog dijela organizirali smo i druženje koje smo iskoristili za dogovaranje novih aktivnosti – kaže Siniša Frančić, predsjednik Sportsko – ribolovnog kluba Bistra.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

HRVAČKI KLUB PODRAVKA IMAO JE TRI NATJECATELJA

Noa Šemovčan i Nikola Golubović Matan do medalja na Prvenstvu Hrvatske

Nagrada križevaca 2026.

FOTO/VIDEO Tisuće zaljubljenika u brzinu okupirale Križevce, spektakl u tijeku

VRHUNSKI RIBIČI NA ZLATNOJ BUĆKI PODIJELILI S NAMA SVOJA ISKUSTVA

VIDEO Na što som najbolje grize, tko se susreo s grdosijom od 80 kila i zna li se uopće kako ovaj drveni alat mami ribu