“Rupa na golu” slavila nakon penala

Prvi memorijal turnir u čast Siniše Vadle u Domajima

Sokol iz Sokolovca s ponosom je nastupio na prvom memorijalnom malonogometnom turniru “Siniša Vadla 1975.–2024.”, održanom jučer u organizaciji DVD-a Domaja i prijatelja, u čast dragog prijatelja i čovjeka kojeg će svi pamtiti s osmijehom i poštovanjem.

Na turniru su sudjelovale dvije ekipe Sokola: “Lajbeki” (crveni) te “Rupa na golu” (ljubičasti). Iako je naziv “Rupa na golu” sugerirao lagane golove, golman Vlado je u finalu skinuo dva penala “Lajbekima” i zasluženo ponio titulu golmana turnira.

U finalu je, nakon trilera koji je završio 3:3, “Rupa na golu” slavila nakon penala i odnijela trofej – odojak. Publiku je također oduševila utakmica “Debeli vs Žene”, u kojoj su Žene odnijele pobjedu.

Također, ekipa DVD-a je tijekom turnira morala na požarnu intervenciju, no sve je riješeno brzo.

FOTO: HNK Sokol

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Škola nogometa Grada Koprivnice odlična na malonogometnim turnirima

Mladi koprivnički talenti za blagdane se okitili s dva zlata i četiri srebra

Dan uoči priznanja vratarka Podravke potpisala novi ugovor do 2028. godine

Podravkina Lucija Bešen najbolja hrvatska rukometašica

Ulaganje u sportsku u infrastrukturu

Igralište i sportski objekt kloštranske Mladosti čeka obnova