Sudjelovale četiri ekipe

Prvi mini nogometni turnir U7-U9 u Žabnu

Mali nogometaši iz nekoliko klubova okupili su se u nedjelju na pomoćnom igralištu NK Tomislav Radnik u Svetom Ivanu Žabnu, gdje je održan prvi mini nogometni turnir za uzraste U7 i U9. Na turniru su, uz domaćine, sudjelovali i NK Vrbovec, NK Novi Marof te NK Radnik Križevci, a iako rezultati nisu bili u prvom planu, djeca su pokazala borbenost, fair-play i istinsku ljubav prema nogometu.

Uzbuđenja na terenu nije nedostajalo. Lopta je neprestano bila u pokretu, padali su golovi, a tribine su bile ispunjene podrškom roditelja i navijača. Organizatori su se pobrinuli i za odličnu atmosferu izvan terena, pa su mali sportaši uživali u pizzama i osvježenju.

Ovaj turnir označio je početak jedne nove sportske priče u Žabnu, a sudeći po reakcijama sudionika i publike, već sada se može reći da je rođena nova nogometna tradicija.

– Vidimo se opet, jer ovo je tek početak jedne nogometne tradicije – poručili su organizatori.

FOTO: NK Tomislav Radnik

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Aršanj iz Sedlarice ponovno aktivan u 2. ŽNL zapad

Druženje i gušt u prvom, a rezultat u drugom planu

Klupsko natjecanje ŠRK Otočka

FOTO Požgaj, Kočmar i Bali najuspješniji, ŠRK od Udruge žena bolji za jednu ribicu

Županijske lige

FOTO/VIDEO Intervencija Hitne pomoći u Reki, Jadran-Galeb nadigrao GOŠK, Bojovnik slavio u Zablatju