potvrđena optužnica

Putem Messengera prijetio bivšoj ženi i socijalnoj radnici

Optužno vijeće Općinskog suda u Koprivnici potvrdilo je optužnicu koju je zbog prijetnji protiv jednog Koprivničanca podiglo Općinsko državno odvjetništvo. Njega se tereti da je 7. listopada prošle godine u poslijepodnevnim satima putem aplikacije Messenger sa svog mobitela prijetio svojoj bivšoj supruzi i socijalnoj radnici. Supruzi je u poruci napisao „J…. ti familiju, sve živo i mrtvo, ja idem na policiju, a dok te nađem bit će ti gore nego prvi put“, a te su riječi kod bivše izazvale ozbiljan strah za vlastiti život. Ovaj je Koprivničanac pak tvrdio da ta poruka nije bila namijenjena bivšoj supruzi, već njenom sadašnjem partneru, no sud je očito procijenio kako postoji dovoljno elemenata da se optužnica potvrdi.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li vidjeli nešto neobično?

Poznatom poduzetniku ukraden bager. Svaka informacija može biti ključna za pronalazak stroja

SVEČANA SJEDNICA U KOPRIVNIČKOM IVANCU

Planovi su veliki i ambiciozni, žele zadržati mlade i povećati kvalitetu života svih mještana

POLJOPRIVREDNIKU NEVRIJEME NAPRAVILO VELIKU ŠTETU

VIDEO Dušanov (83) krumpir taman je krenuo cvjetati, a onda je pala tuča i uništila mu cijeli vrt