Rapsodija Sloge u režiji Ivančića: Sljedeći protivnik Drava NP

Nogometaši Sloge slavili su kao domaćini u Kunovcu protiv Viktorije iz Vojakovca rezultatom 4:1. Sva četiri gola za Slogu postigao je Tomislav Ivančić. Prvi je put poentirao u 9. minuti. Uslijedio je lagani šok za domaće nakon što su gosti izjednačili preko Baboka u 38. minuti i tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku nogometaši Sloge nisu ništa prepustili slučaju, a nije im bio niti problem jer gosti koji su u Kunovec stigli sa samo jednom zamjenom na papiru, nisu imali snage se oduprijeti. Do kraja je Tomislav Ivančić postigao još tri gola. Redom je zabijao u 47., 51. i 71. minuti utakmice. U sljedećem kolu Sloga ide u goste Novigracima, a Viktorija dočekuje Miklinovec.