Raspoložene Đurđevčanke deklasirale Garešnicu, novi ispiti pred njima

Rukometašice Đurđevca u desetom su kolu Druge hrvatske lige Sjever opravdale ulogu favoritkinja protiv Garešnice i upisale uvjerljivu pobjedu 35:22. Odmah u uvodu Đurđevčanke su stvorile prednost od tri gola i to zahvaljujući raspoloženoj vratarki Gabrieli Vrabec. Od 17. do 22. minute Đurđevčanke su ponovno zaigrale agresivnije u obrani te se odlijepile na plus pet, a tu su prednost zadržale i do odlaska na predah. Odmah na početku nastavka domaća obrana djelovala je besprijekorno, a u napadu su bile raspoložene Lea Pavlović, Maja Tolić i Kristina Zeko pa je prednost Đurđevčanki narasla na plus osam. Uvjerljivo vodstvo nije ohladilo ekipu Mate Matijevića koja je nastavila igrati u visokom ritmu i povećavati prednost. Dominaciju u drugom poluvremenu Đurđevčanke su na kraju pretvorile u visokih plus 13.

KOŠARKA

FOTO Zadrani nanijeli novi poraz Virovcima

ŽUPANIJSKI NOGOMET

FOTO/VIDEO Tehničar razbio Borac, Picoki slave kiks Drnja i naslov, Torčec ispustio prvo mjesto

natjecanje na šoderici

FOTO Mijok, Hegedušić i Dobrić najbolji na Predator kupu, ulovili 13 kg ribe

gorica primila četiri komada

FOTO Napokon! Slaven pobijedio na Apašu nakon tri mjeseca, zabio i kadet Patrik Marić

U TIJEKU JE 20. OLIMPIJSKI FESTIVAL DJEČJIH VRTIĆA

VIDEO Ispunjena Bepova dvorana bodri više od 400 malih sportaša

napeto u veteranskim ligama

FOTO Jambra u Herešinu sprašio četiri komada, isto toliko i Nemčić za prvu pobjedu Miklinovca