priređen je svečani prijem

Ravnateljica Gradske knjižnice nakon 25 godina na čelu ustanove otišla za zasluženu mirovinu

Za ravnateljicu Gradske knjižnice Marjanu Janeš Žulj koja odlazi u mirovinu nakon 25 godina na čelu ustanove priređen je svečani prijem, a ugostili su je gradonačelnik Križevaca Tomislav Katanović i suradnici. Gradonačelnik Katanović uputio je zahvale na predanom radu, istaknuvši posebno razdoblje preseljenja knjižnice u nove prostore te brojne projekte i programe kojima je knjižnica postala prepoznatljiva u županiji i šire.

– Ponosna sam na našu novu knjižnicu i na našu aktivnost. Ja mislim da smo uspjeli dosta toga dati gradu i našim sugrađanima, a to će ubuduće biti, sigurna sam, još bolje – kazala je Janeš Žulj izrazivši uvjerenje da će njena nasljednica nastaviti razvijati knjižnicu te širiti i obogaćivati ponudu programa za raznoliku publiku. Naglasila je za kraj važnost knjižnice kao „slike grada“ i mjesta susreta, obrazovanja i kulture.

Na kraju prijema uručeni su joj cvijeće, slika i prigodni darovi kao znak zahvalnosti za dugogodišnji doprinos razvoju kulturnog života Križevaca. Predstavnici Grada uputili su joj čestitke i želje za uspješnu i ispunjenu mirovinu te izrazili želju za daljnjom suradnjom i prijenosom njezina bogatog iskustva na buduće projekte.

FOTO Grad Križevci

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Mora platiti novčanu kaznu od 680 eura

Kombijem izletio s ceste i zabio se u stablo, suvozačica doživjela niz teških ozljeda. Osuđen je

povlačenje iz prodaje

Ako ste kupili ovo ulje nemojte ga konzumirati nego odnesite u Kaufland gdje ćete dobiti povrat novca

ZALJUBLJENICI U BEDNJU NAŠLI NOVI NAČIN BORBE s gladnim pticama

VIDEO “Sve što u našoj državi ne valja je zaštićeno pa tako i kormorani”