Ravnateljica srednje škole Ivan Seljanec u Barceloni

Ravnateljica Srednje škole „Ivan Seljanec“ Križevci, Gordana Juran-Ratković, zajedno s kolegicama iz Bjelovara i Rijeke pohađala je krajem trećeg mjeseca strukturirani tečaj u Barceloni, u okviru ERASMUS + projekta Udruge hrvatskih srednjoškolskih ravnatelja. Tečajeve su ravnatelji izabrali temeljem potreba svojih ustanova, a konačni cilj projekta je uvođenje pozitivnih promjena u ustanove polaznika u područjima specifičnih ciljeva ovog projekta: širenja svijesti o potrebi boljeg odnosa prema okolišu, potrebi promjena načina poučavanja prilagođenog novim generacijama učenika i poticanje njihove kreativnosti i inovativnosti, internacionalizacija i dobrobiti koje ona donosi te poboljšanje školske klime. Nakon tečaja ravnateljica križevačke srednje škole je s edukacijom i projektom upoznala svoje Nastavničko vijeće te je dogovoreno da se pojačaju napori Škole u smjeru programa mobilnosti.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SVEČANA SJEDNICA U KOPRIVNIČKOM IVANCU

Planovi su veliki i ambiciozni, žele zadržati mlade i povećati kvalitetu života svih mještana

POLJOPRIVREDNIKU NEVRIJEME NAPRAVILO VELIKU ŠTETU

VIDEO Dušanov (83) krumpir taman je krenuo cvjetati, a onda je pala tuča i uništila mu cijeli vrt

Šaranski kup

Izvukli iz jezera 615 kilograma ribe, no ovog će amura posebno pamtiti