Razbijali čaše i vrijeđali konobaricu, na terasi bacali stolove

Na proslavi Nove godine u u ugostiteljskom objektu na Trgu Eugena Kumičića u Koprivnici u dvojica 25-godišnjaka narušavala su javni red i mir na način da su pogrdnim riječima vrijeđali 20-godišnju konobaricu i 29-godišnjakinju te su u objektu razbili čaše, dok je na terasi kafića jedan počinitelj porušio stolove.

Dogodilo se to oko ponoći i 40 minuta, javljaju iz koprivničke policije.

Dvojici počinitelja izdana je naredba o određivanju mjere opreza zabrane posjećivanja ugostiteljskog objekta na rok od 8 dana i protiv njih će biti podnijet optužni prijedlog nadležnom prekršajnom odjelu općinskog suda.

FOTO: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Ministarstvo poljoprivrede predlaže velike promjene u lovstvu

Vozači će sami plaćati štetu od naleta na divljač ako nitko nije kriv

JESTE LI ZNALI?

Pitali vodoinstalatera kako ekspresno odčepiti odvod: “Dovoljna su samo dva sastojka, sigurno ih imate u kuhinji”

Podravina i Prigorje su u 20 godina izgubili gotovo svaki peti razred

Broj osnovnoškolaca smanjio se za 29 posto, a učitelja povećao za 12 posto