ZATEČEN U KRAĐI

Razvukao je crijevo, pripremio karnistre, a onda je stigla policija…

Đurđevačka policija dovršila je kriminalističko istraživanje nad osumnjičenim 60-godišnjakom s područja Zagrebačke županije, zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela krađe.

Sumnja se da je 4. rujna ove godine u večernjim satima nedaleko Sirove Katalene, mjesta kod Đurđevca, koristeći ilegalni priključak, neovlašteno se priključio plastičnim crijevom na cjevovod i točio plinski kondenzat u plastične spremnike. Osumnjičeni je po policijskim službenicima zatečen u počinjenju kaznenog djela te je na mjestu događaja uhićen.

Zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela krađe protiv osumnjičenog je podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu i predan je pritvorskom nadzorniku.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Grešku je skupo platio

Zapalio je cigaretu na benzinskoj, ali nije niti slutio što će uslijediti

Bonnie i Clydea iz đurđevačkog prigradskog naselja

Par optužen za krađu pića i hrane preostalih od Picokijade: “Kobasice nismo dirali, a vino i rakiju popili kod kuće”

značajno povećanje sigurnosti u prometu

VIDEO Na najopasnijem raskrižju postavljena kamera za nadzor brzine i ležeći policajci