Remi i dva poraza mladih Picoka

Pioniri đurđevačkog Graničara u petom su kolu Prve hrvatske lige sjever na gostovanju u Čakovcu kod Sloge upisali remi i dva poraza. Jedini bod osvojila je selekcija do 11 godina, a susret je završio rezultatom 1:1. U desetoj minuti Picoke je u vodstvo doveo Frano Robotić, a Čakovčani su doslovno u posljednjim sekundama zabili za podjelu bodova.

Uzrast do 13 godina Picoka izgubio je 2:1. I u tom ogledu Đurđevčani su poveli golom Petra Šiptara, no Čakovčani su na početku nastavka izjednačili te u posljednjoj minuti kreirali potpuni preokret. Pioniri do 15 godina Graničara izgubili su 3:2. Đurđevčane je u uvodu u vodstvo doveo Borna Grlica, no nakon toga Čakovčani su vrlo brzo zabili dva gola za 2:1. U završnici prvog poluvremena Luka Vedriš poravnao je na 2:2, a u nastavku je Sloga postigla još jedan pogodak za još jedan trobod.

FOTO NK Graničar

dan sporta srednje škole

FOTOGALERIJA: Igralo se na sve strane, učenici testirali sposobnosti profesora

praznik nogometa u podravini

Hajduk u Koprivnici nije poražen tri godine, Radeljić najavio iznenađenja i rušenje ‘Bilih’

NEKIMA IZBORNA, NEKIMA SPORTSKA SRIJEDA

FOTO Cvetkovčani ‘na mišiće’ kroz močilski pakao, iznenađenje u Kalinovcu

2. HRL SJEVER

FOTO Linice u zadnjoj domaćoj utakmici pobijedile Zrinski i skočile na drugo mjesto

IVAN RADELJIĆ, NOVI TRENER SLAVEN BELUPA, O PLANOVIMA, IGRAČIMA, BUDUĆNOSTI...