Repaščani proslavili blagdan Srca Isusova

Mještani Repaša, naselja na području općine Molve, prigodno su proslavili blagdan Srca Isusova, zaštitnika repaške crkve. Svečanu svetu misu predvodio je fra Zdravko Tuba, molvarski župnik, a euharistijsko slavlje je uveličano i liturgijskim pjevanjem. Udruga žena Repaš je, pak, nakon svečane mise priredila druženje za mještane u Društvenom domu.

-Svake godine u povodu blagdana Srca Isusova organiziramo druženje koje je i ove godine okupilo brojne mještane i predstavnike prijateljskih udruga, a među gostima je bio i načelnik Općine Zdravko Ivančan – kaže Marina Hontić, predsjednica Udruge žena Repaš.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

zanimljivosti

Komarci obožavaju ovu krvnu grupu?

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom

NAJNOVIJI PODACI HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO:

Svaka druga smrt u našoj županiji ima isti uzrok