josipa mamić

Reprezentativka Hrvatske novo je pojačanje Podravke Vegete

U novoj sezoni 2023./2024. sastavu Podravke Vegete priključit će se dvadesetsedmogodišnja reprezentativka Hrvatske i vlasnica bronce s Europskog prvenstva u Danskoj, Josipa Mamić, navode na službenoj stranici rukometnog kluba.

Josipa igra na poziciji desnog krila, a prethodnu je sezonu provela u rumunjskoj Dunarea Braili. Svoje prve rukometne korake napravila je u Dugom Selu gdje je prošla kroz rukometnu školu, a potom i zaigrala za njihovu seniorsku ekipu. Nakon toga je tri sezone provela u ŽRK Bjelovar, a potom jednu u zagrebačkoj Lokomotivi. Svoju profesionalnu karijeru će sljedeće dvije sezone nastaviti u Podravkinim redovima te je iskazala veliko zadovoljstvo zbog svog dolaska u Koprivnicu.

– Jako sam sretna zbog svog dolaska. Sezona koja je iza mene možda i nije bila onakva kakvu sam zamišljala. Baš zato mi je zadovoljstvo da ću od sljedeće sezone biti dio ove ekipe jer poznajem dosta igračica, a s mnogima sam i igrala u reprezentaciji. Veselim se novim izazovima i početku priprema u jednom dobro zamišljenom sustavu i programu – rekla je Josipa Mamić nakon potpisivanja ugovora

FOTO: RK PODRAVKA

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Poznati termini finala Županijskog kupa

Dvomeč trećeligaša odlučit će pobjednika Kupa Virovitičko-podravske županije

Uspješni nastupi mladih tenisača TK Koprivnica

Tesa Markić do novog zlata, Barbara Belčić finalistkinja turnira u Prelogu

Koprivnički badmintonaši briljirali u Čakovcu

Sedam medalja za koprivničke badmintonaše na Kupu Hrvatske