NAPET SUSRET U IVANCU

RK Koprivnica izgubila po prvi put u novoj sezoni

Rukometaši Koprivnice jučer su na gostovanju kod Ivančice u Ivancu izgubili s neizvjesnih 30:29 i tako prekinuli niz od pet pobjeda u pet dosad odigranih kola 2. HRL Sjever. Sada su na tablici treći s 10 bodova.

Već u 5. minuti imali su prednost 5:1, ali Ivančica je do sredine prvog dijela uspjela preokrenuti i vodila sa 8:7. Do poluvremena Koprivnica ponovno preuzima inicijativu pa na predah odlazi s prednošću 14:13.

Takav je bio i drugi dio, promjenjiv, jer su malo vodili jedni, malo drugi, a onda domaćin sredinom poluvremena dolazi do nekoliko pogodaka prednosti i “plus” ne ispušta do kraja susreta.

RK Koprivnica: KORENT Karlo, VLAŠIĆ Kristian 1, IVIĆ Jurica, HOZJAK Lovro 2, MIKULIĆ Šimun Ivan, SINKOVIĆ Jan, ĐURANEK Antun 3, LONČARIĆ Martin, KOVAČIĆ Gabriel 5, VUČKOVIĆ Dominik, UDOVIČIĆ David 1, ŠVENDA Šimun 7, MIKAČIĆ Borna, MAŽAR Kristofor, ŠKROBAR Vedran 10. Službene osobe: SABOLIĆ Ninoslav, TURK Filip.

FOTO RK Koprivnica

KOPRIVNIČKI KARATE KLUB IMA DEVET NOVIH ODLIČJA

FOTO Karatisti Akademije ‘pograbili’ medalje u Špišić Bukovici

AK KOPRIVNICA NA POJEDINAČNOM PRVENSTVU HALS-A U KROSU

Veteran Josip Jagarinec osvojio zlato na četiri kilometra, nastupili mnogi naši talenti