XCM Terezijaner MTB maraton

Rotorovci donijeli četiri medalje iz Bjelovara

Biciklisti koprivničkog Rotora briljirali su proteklog vikenda na utrkama u Bjelovaru i Senju. Većina vozača vozila je utrke na XCM Terezijaner MTB maratonu, održanom u sklopu manifestacije Terezijana 2026., gdje su se natjecatelji borili ne samo sa zahtjevnim stazama Bilogore, već i s vrlo visokim temperaturama. Na najviše se postolje popela Kristina Lukačević, koja je osvojila prvo mjesto u svojoj kategoriji. Petra Klemen bila je druga, kao i Igor Čiković u kategoriji M2, dok je Marko Zadro osvojio drugo mjesto u kategoriji M1. Dobar nastup upisao je i Mario Klemen koji je utrku završio na petom mjestu u kategoriji M3. Rotor je imao predstavnika i na 23. Usponu na Zavižan, tradicionalnoj MTB utrci održanoj u Senju. Na zahtjevnoj stazi dugoj 38 kilometara s gotovo 1800 metara uspona nastupio je Ivan Virovec. U konkurenciji više od 210 biciklista iz Hrvatske, Slovenije, Austrije i Bosne i Hercegovine osvojio je 10. mjesto u kategoriji U40, ostvarivši vrijedan rezultat unatoč iznimno teškim vremenskim uvjetima.

FOTO BK Rotor

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Državni prvaci iz Križevaca

Petar Kuzmić i Pavo Jurić pozvani u reprezentaciju

Dolazi iz Drnja

Luis Petrić prvo je pojačanje Močila za novu sezonu

Skok u vis

Dora Čolig viceprvakinja Hrvatske