Pobjedom nad Udarnikom zaključile završnicu u Poreču

Rukometašice Radnika 13. u Hrvatskoj

Mlade rukometašice križevačkog Radnika osvojile su 13. mjesto na Završnici Prvenstva Hrvatske za U15 ekipe, koje se proteklih dana igralo u Poreču. U susretu za konačni poredak slavile su protiv ekipe Udarnika s tijesnih, ali zasluženih 22:21, nakon što je na poluvremenu rezultat bio izjednačen (12:12).

Najefikasnija u redovima Radnika bila je Eva Bojko s osam pogodaka, dok su Hana Fržović sa pet te Lea Kukec, Eva Tremski i Mia Topić s po dva gola također dale važan doprinos pobjedi. Djevojke je vodila trenerica Marjana Fržović.

Zanimljivo, u prvom kolu završnice Radnik je remizirao s Lokomotivom, koja je kasnije stigla do finala državnog prvenstva, što dodatno govori o kvaliteti i potencijalu križevačke ekipe. Završnica u Poreču bila je vrijedno iskustvo za cijeli tim i nagrada za dobru sezonu u 1. HRL Regije Sjever.

FOTO: Facebook

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske