PRVA LIGA SKUPINA B

Sa sjajnom Kapetanić (24) i bez viroznog trenera Koprivničanke slavile u Crikvenici

Nakon što su u pretprošlom kolu iznenadile Vodice, košarkašice Koprivnice odigrale su još jednu sjajnu utakmicu u B skupini Prve ženske lige. Ovaj put na gostovanju u Crikvenici, gdje su favorizirani domaći Arx pobijedile 60:46.

U kojem će smjeru utakmica otići nije se dalo naslutiti nakon prve četvrtine, no drugu su Koprivničanke odigrale maestralno, uz 14 zabijenih i samo tri primljena koša. Dakle, obrana je bila na visokoj razini i to se pokazalo presudnim u ostatku utakmice, jer se domaće djevojke u preostalih 20 minuta nisu uspjele vratiti u susret. Štoviše, pokleknule su i u trećoj četvrtini, a onda je tek zadnja otišla na njihovu stranu i to za mizerna četiri koša.

Ova pobjeda još je značajnija kada se zna da je upisana bez trenera Davida Vujčića, koji zbog viroze nije mogao na put prema Kvarneru, no to je očito dodatno motiviralo djevojke, koje su odigrale jednu od najboljih utakmica u sezoni. To pogotovo vrijedi za sjajnu Mateju Kapetanić, koja je predvodila ekipu s 24 koša, od čega tri ubačene trice. Odlična je bila i Hrastić s 15 koševa, no cijela ekipa bila je na visokoj razini, pogotovo obrambeno.

S ove dvije uzastopne pobjede, Koprivnica je uplovila u sigurnije vode i u nastavku sezone može igrati nešto mirnije.

LOKALNI NOGOMET

FOTO Žuta podmornica prekinula veliku seriju Picoka, Cvetkovčani doživjeli debakl u derbiju

vrlo zanimljivo kolo iza nas

FOTO Totalna ludnica u drugoj veteranskoj ligi, u prvoj Herešinčani i dalje ‘kolo vode’

ovo je bilo bolno za gledati

Slaven se u Puli ‘nije pojavio’! Dečki igrali kao da im se ne da pa u pola sata dobili tri komada

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju