Sabol gradonačelnik, Jantolek i Indir zamjenici

U utorak je održana konstituirajuća sjednica Dječjeg gradskog vijeća u sklopu koje je izabran i novi dječji gradonačelnik: Marin Sabol iz OŠ Braća Radić. Izabrani su i njegovi zamjenici, i to Luka Jantolek iz OŠ Đuro Ester te Maks Indir iz OŠ Podolice. Mandat novoizabranim vijećnicima i gradonačelniku traje dvije godine od izbora. Konstituirajućom sjednicom koordinirala je zamjenica gradonačelnika Ksenija Ostriž, a prisutni su bili i pročelnik Službe ureda gradonačelnika Dario Jembrek, voditeljica Dječjeg gradskog vijeća Grada Koprivnice Sandra Sabolić, predsjednica Društva Naša djeca Koprivnica Jadranka Lakuš te predstavnici osnovnih škola: Vesnica Mlinarić, Martin Hadelan, Jasna Relja, Vedrana Strmečki, Katarina Križić i Klara Premec te Jelena Horvat, samostalna upravna referentica za socijalnu skrb u Upravnom odjelu za društvene djelatnosti Grada Koprivnice.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

OTVORENA OBNOVLJENA KOPRIVNIČKA SINAGOGA

FOTO/VIDEO Ostvaren je jedan od najvećih projekata obnove kulturne baštine u Koprivnici

traktorist kriv za izazivanje nesreće

Zetorom skrenuo u lijevo na makadam, ali nije primijetio da ga u tom trenutku pretječe Mazda

NAGLASAK REBALANSA JE NA MJERAMA ZA LIJEČNIKE

Županija povećala proračun, diže se i kredit od 5,5 milijuna eura