Rešetar slavio u Slavonskom Brodu

Šahisti Pitomače treći na Županijskom kupu

Šahovski klub Pitomača ostvario je odličan rezultat na Županijskom šahovskom kupu, koji je organizirao Šahovski savez Virovitičko-podravske županije. Ekipa Pitomače zauzela je treće mjesto, čime su još jednom potvrdili svoju kvalitetu u konkurenciji najboljih županijskih ekipa.

Osim ekipnog uspjeha, sjajne vijesti stižu i iz Slavonskog Broda, gdje je Danijel Rešetar osvojio prvo mjesto na turniru.

FOTO: Šahovski klub Pitomača

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Ivanje u Torčecu

Udruge odmjerile nogometno znanje, vatrogasci otvorili vrata doma, a na kraju svi uz krijes bodrili Vatrene

Paklene vrućine, ali i atmosfera u svetom petru

VIDEO Petrovčice organizirale prvi ženski nogometni turnir i to humanitarnog karaktera, na aukciji potpisan dres Dinama

Kristijan Katalenac prešao u Weiz

Najbolji strijelac 3. NL Sjever napustio Graničar i preselio u Austriju