Dvije žene su se počupale u kafiću

Šamarale jedna drugu, naguravale se pa završile na podu. Obje se trijeznile u policijskoj postaji

Na Prekršajnom odjelu Općinskog suda u Koprivnici završile su 28-godišnjakinja i 35-godišnjakinja koje su se nešto iza ponoći 7. veljače počupale u kafiću u Đelekovcu. Sve je počelo kada se 28-godišnjakinja pod utjecajem alkohola od 0,6 promila nasilnički ponašala u obitelji i to tako što je pet puta ošamarila svog muža. Potom se namjerila na 35-godišnjakinju, vikala je na nju, vrijeđala je i ošamarila, poslije čega je došlo do naguravanja i obje su pale na pod kafića. Starija žena je pak osuđena jer je narušavala javni red i mir pod utjecajem alkohola od 0,53 promila i to to tako što je vikala na mlađu.

-Kurvo, ti si za Vrapče! – galamila je 35-godišnjakinja koja je također suparnici uputila jedan šamar prije nego što su završile na podu.

Na kraju je mlađa zatražila liječničku pomoć u koprivničkoj bolnici gdje su joj utvrđene lake tjelesne ozljede, a obje su na kraju novčano kažnjene. I to objema po 300 eura pošto im je kazna umanjena za 40 eura pošto su tu paklenu noć provele na triježnjenju u posebnoj policijskoj prostoriji.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NAKON APELA VOZAČA

Sanirali najkritičnija ulegnuća na cesti

Oftalmologinja Ivana Merc iz Koprivnice strastvena je i vrlo uspješna trkačica

Liječnica koja sanja istrčati svih sedam najvećih svjetskih maratona: “London i Boston iskustva su koja ću pamtiti cijeli život”

PROŠIRENJE VODOOPSKRBNOG SUSTAVA

Novi metri vodovoda uskoro u Draganovcu i Bakovčicama