Oglasili se iz Zavoda za hitnu medicinu

Sanitetski prijevoz unatoč štrajku u potpunosti organiziran

Nakon koprivničke bolnice u vezi štrajka medicinskih djelatnika, oglasili su se i iz Zavoda za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije. Tamo su također potvrdili da ta djelatnost normalno funkcionira.

-S obzirom na najavljeni štrajk zdravstvenih radnika i vozača u djelatnosti sanitetskog prijevoza, obavještavamo sve građanke i građane da je djelatnost sanitetskog prijevoza u Zavodu za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije u potpunosti organizirana. Dakle, svi sanitetski prijevozi će se redovno obavljati, odnosno svi pacijenti mogu računati da će biti uredno prevezeni na zakazane dijagnostičko-terapijske postupke, odnosno da će uredno biti vraćeni na svoje kućne adrese- izvijestili su iz Zavoda.

foto Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Kristijan Katalenac prešao u Weiz

Najbolji strijelac 3. NL Sjever napustio Graničar i preselio u Austriju

Zanimljivosti

Cvjećarka otkrila koja biljka bez problema preživljava paklene vrućine: “Ne samo to, komarci i štetnici je ne podnose”

SUBOTU PRIJEPODNE OBILJEŽILO POLITIČKO NADMETANJE

VIDEO SDP i Možemo! u Koprivnici o “Plenkovićevoj inflaciji”, HDZ odgovorio optužbama na račun gradske vlasti