Sastale se Latice: Iza njih projekti, ispred mnoge ideje

Udruga za pomoć osobama s intelektualnim teškoćama Latice u petak je u prostorima udruge održala redovnu sjednicu na kojoj je predsjednica Udruge Nevenka Fuks  podnijela izvješće o radu. Sjednici je prisustvovao i gradonačelnik Mišel Jakšić koji je pohvalio rad Latica.

-Zaista je lijepa stvar što Grad Koprivnica zajedno sa vama ima niz zajedničkih ideja i ostvarenih projekata. Od srca vam želim da ostvarite sve ono što ste u budućnosti isplanirali, kako za rad Udruge, tako i za vas same – poručio je okupljenim članovima gradonačelnik Jakšić. Zahvalila im se i uime Koprivničko-križevačke županije pročelnica Upravnog odjela za zdravstveno-socijalne djelatnosti Maja Blažek.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

IVAN CIGANEK DIO JE ISTRAŽIVAČKOG TIMA NA KAROLINSKA INSTITUTU

Mladi Koprivničanac radi na razvoju novih terapija za rak i druge bolesti u jednoj od vodećih medicinskih istraživačkih institucija u svijetu

život s epilepsijom

VIDEO Prvi napad imao je s 14 mjeseci, znalo ih je biti i po 100 dnevno, ali nakon operacije, sve ide na bolje

PREGLED KOJI TRAJE NEKOLIKO MINUTA MOŽE ZNAČITI RAZLIKU IZMEĐU ŽIVOTA I SMRTI

Krešimir je dobio dijagnozu koju nitko ne želi čuti: “Da nije bilo krvavog obrisa na papiru, ne bi niti posumnjao…”