Serija krađa u Podravini: Nestale tisuće kuna i nakit

Na području Podravine dogodilo se nekoliko krađa posljednjih dans.

-Jučer u Koprivnici u Ulici Đure Basaričeka nepoznati počinitelj je iz nezaključanog osobnog automobila otuđio torbicu s dokumentima, novcem, dva mobitela i dr., oštetivši vlasnicu za nekoliko tisuća kuna. Policija traga za nepoznatim počiniteljem i otuđenim predmetima – navodi policija.

Također, između 27. i 30. svibnja u Virju na Trgu Stjepana Radića nepoznati počinitelj je provalio u stan iz kojeg je otuđio nakit, oštetivši vlasnicu za više stotina kuna. Policija traga za nepoznatim počiniteljem i otuđenim nakitom. 

-Između 28. do 31. svibnja, nedaleko Velikog Poganca nepoznati počinitelj je provalio u vikend objekt te otuđio alkoholna pića i druge predmete, oštetivši vlasnika za nekoliko stotina kuna. Policija traga za nepoznatim počiniteljem i otuđenim predmetima – dodaju.

Foto ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li znali?

Profesionalni kuhar savjetuje: “Dodajte tijestu za knedle ovaj sastojak, bit će nevjerojatno mekane i ukusne”

MASOVNA TUČNJAVA U ĐURĐEVCU

Masovna tučnjava na ulici, nokautirana i žena koja je smirivala situaciju

iskoristila nepažnju vlasnice

Na parkiralištu KTC-a ukrala torbu iz kolica: “Popila sam si konjačić pa me ošamutio”