MALI NOGOMET

Sigečani osvojili turnir u Otočki

Udruga mladih iz Otočke, naselja na području Općine Gola, organizirala je malonogometni turnir. Prvo mjesto osvojila je ekipa iz Sigeca, drugo Otočka II te treće Usluge Šegi. Najbolji igrač turnira je Josip Horvatinović. najbolji vratar Ivan Čikor, a najbolji strijelac Sandro Rajić. Nakon turnira priređena je i zabava.

– Zahvaljujemo svim sponzorima, kao i Općini Gola, načelniku Stjepanu Milinkoviću i predsjedniku Općinskog vijeća Marijanu Lukčin na pomoći u organizaciji. Čestitamo pobjednicima i svim ekipama na sudjelovanju i nadamo se da ćemo se iduće godine okupiti u još većem broju – kažu organizatori.

FOTO Tatjana Blažeković

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru