Računalna prijevara

Skinuo bivšoj 25.000 kuna s kartice: Novac spiskao na kladionicu!

Županijski sud u Splitu usvojio je žalbu Općinskog državnog odvjetništva u Koprivnici i ukinuo presudu kojom je Općinski sud u Koprivnici oslobodio optužbe 40-godišnjaka za počinjeno kazneno djelo računalne prijevare.

Naime, optužnicom se okrivljenog 40-godišnjaka tereti da je od siječnja 2018. do travnja 2019. godine u Koprivnici, služeći se bankovnom karticom bivše djevojke, neovlašteno, bez znanja i suglasnosti oštećenice, podigao s njenog računa ukupni iznos veći od 25.000,00 kuna te u više navrata uplaćivao taj novac na račun kladionice. 

Županijski sud u Splitu je prihvatio argumente državnog odvjetnika i utvrdio da je odluka o oslobađanju okrivljenika bila pogrešna i neutemeljena te je vratio predmet prvostupanjskom sudu na ponovno suđenje drugom sucu, a ne onom koji je donio prvostupanjsku presudu.

FOTO: ilustracija/pl

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

postoji i snimka

Koprivničanac koji je iz auta na cestu izbacio pet štenaca doznao kaznu

JESTE LI ZNALI?

Vrtlar otkrio gdje držati krumpir da što duže ostane svjež i ne proklija: “Niti slučajno ne stavljajte pored njega ovo voće i povrće!”

KRENULA IZGRADNJA VODOVODA U DVA SOKOLOVAČKA NASELJA

VIDEO Voda je za njih vrijednija od zlata, godinama se ne mogu normalno ni okupati, ali sada konačno imaju razlog za veselje