Slaven neokrznut kod Lokomotive, Kocijan donio nova tri boda

Nakon čudesne pobjede kod kuće protiv Gorice i potvrde drugog mjesta, nogometaši Slavena gostovali su u Kranjčevićevoj kod Lokomotive.

Lokosi su stisnuli od početka. U 5. minuti Slavenaši su dvaput morali u svom kaznenom prostoru blokirati udarce. U 9. minuti odličan udarac glavom De Haasa nakon kornera no Marković odlično brani ovaj šut iz blizine.

U 23. šansa za Slaven. Bosec je probio desnu stranu, ušao u kazneni prostor i dodao Manaju koji je bio prekratak te nije uspio bolje zahvatiti loptu pa ju je vratar domaćih Čavlina uspio odbiti. U 37. odličan udarac Martinage iz daljine, a Čavlina se morao dobro rastegnuti da izbije u korner. Na odmor u svlačionice se otišlo s 0:0.

U nastavku Lokomotiva konkretnija i s više lopte u nogama no završnica im nije bila na razini. Tek je ulaskom Fanima i Slaven postao opasan. Međitim bilo je vidljivo da su obje ekipe bile oprezne i više pazile na vlastiti gol. Ipak, Žuljević i Krstanović odigrali su dupli pas, a Žuljević vidio Kocijana koji se ubacuje iz drugog plana i trese iz blizine mrežu za 0:1. Utakmica je tim rezultatom i završila.

Foto Nikola Wolf

ANALIZA IZBORNIH REZULTATA

U SDP-u zadovoljni rezultatima, kažu da je to dobar zalet pred lokalne izbore. Jakšić nije htio odgovoriti na jedno pitanje…

FILMSKA POTJERA U KOPRIVNICI

Susjedi bosi trčali za maloljetnim lopovom: “Moraju znati da s nama nema zajebancije”