Slaven okrenuo pa izgubio dva boda, Vukčević ukrao šou Krstanoviću!

Koprivnička publika mogla je pratiti 35. kolo 1. HNL, posljednju domaću utakmicu ove turbulentne sezone. U goste je došla Rijeka koja se prije vremena oprostila od borbe za naslov prvaka. Zekić je opet malo premiješao momčad s obzirom da rezultatski nije presudna, a i kako bi odmorio neke igrače te što zbog ozljeda.

Obregon je bio u gol šansi u 3. minuti za Rijeku, no glavom je s pet metara pucao traljavo u golmana. Kakva šansa Zapate u 20. minuti, odlično je reagirao na dubinsku loptu Marine i sjurio se pored zadnjeg braniča prema golu Labrovića. Jedan na jedan pokušao je u donji lijevi kut, no golman Rijeke odlično je postavio nogu i obranio mrežu.

Krstanović je u 32. izveo simultanku nacdesnoj strani, prošao trojicu, u kaznenom prostoru odigrao dupli sa Zapatom koji mu je ostavio loptu na šut. Krle je napravio korak povukao loptu i opalio lijevom u gornju vratnicu. Šteta, možda je trebalo samo ciljati… Bilo je to to od prilika u prvom dijelu.

U nastavku, u 47. Smolčić je glavom tukao loptu po golu, no Sušak je bio na mjestu. Zato je u 49. Obregon nakon slobodnjaka postavio nogu i produžio loptu u gol za 0:1. Hlevnjak je loše procijenio centaršut.

Mnogo toga se događalo od 52. do 55. minute. Dvije šanse Vuka za Rijeku, nesuđeni faul na Zapati kad je išao prema golu i potom faul na Krstanoviću za penal. Bio je precizan i od 56. rezultat je 1:1.

Auuu, kakva bomba Krstanovića u 59. Oslobodio se igrača i potegnuo ljevicom s 20 metara u suprotan kut za 2:1. Nagrada za trud tijekom cijele utakmice.

U 78. Obregon gađa vanjski dio mreže nakon obrane Sušaka. Ipak u 79. Murić odlično centrira, Vukčević je sam na drugoj vratnici i pogađa za 2:2. Bio je to i konačan rezultat utakmice.

Foto Nikola Wolf

Podravski na mjestu događaja

UPRAVO Gori obiteljska kuća, vatrogasci se bore s požarom

GRADSKE FIRME LANI POSLOVALE U PLUSU

U komunalnim tvrtkama plaće od 705 do 797 eura

CVELE NAJAVIO 9. KOLO ELITNE LIGE

“Mladost bi mogla iznenaditi Tehničar na Starom bregu, a Močile protiv Ferdinandovca nemaju nikakve šanse”