Slaven u Nedelišću s rezervama izborio četvrtfinale Kupa

Slaven Belupo u Nedelišću je protiv tamošnjeg niželigaša igrao osminu finala Hrvatskog kupa. Trener Zoran Zekić odličio je odmoriti veći dio prvotimaca za susret u subotu protiv Lokomotive u HNL-u. Priliku su dobili uglavnom rezervisti i oni koji ne mogu do minutaže u prvenstvu.

Slaven je pobijedio rutinski, 0:6. Golove su postigli Mioč, Manaj, Branšteter (2), Mihalić i Žuljević. Na poluvremenu je bilo 0:3.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?