poraz u puli

Slavenaši opet ostali bez svega, nisu ga zabili ni s igračem više

Pred nogometašima Slaven Belupa danas je bila iznimno važna utakmica u kojoj se tražio izlaz iz mini-krize u koju su upali. Idealan je bio i domaćin, Istra koja u Puli mjesecima ne zna za pobjedu i koja je u još većoj krizi, no sve to malo je vrijedilo, jer Farmaceuti su opet ostali bez svega. Poraženi su 2:0, iako su cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem više.

Ponukan izostancima prvotimaca Hoxhe i Boseca Ferenčina je bio prisiljen kemijati tako da se Vinko Međimorec nakon dosta vremena vratio u prvih 11, dok je Šakota zauzeo poziciju Kosovara. Međutim, tek što je utakmica počela, domaćini su došli u prednost. Lijepu akciju po lijevoj strani pogotkom ja zaokružio Mlinar, inače bivši slavenaš.

Slaven je bio dosta blijed u uvodu, živnuo je tek nakon pola sata igre, a onda je uskoro ostao i s igračem više na travnjaku, jer je Majstorović u jednom startu đonom zahvatio Šakotu. Bilo je to u 42. minuti, no mreže se više nisu tresle do poluvremena.

U nastavku je Slaven, očekivano, gospodario igrom i redao prigode, a u dvije dobre našao se Argentinac Cascini, koji je zamijenio Agbekpornua. Ipak, jedna je završila iznad grede, a druga pored vratnice. Promašio je i Liber iz dobre situacije, a nakon toga nastalo je zatišje, barem kada su prilike u pitanju. Slaven je stalno imao loptu u nogama, ali ništa konkretnog nije napravio do kraja.

Štoviše, domaćini su nakon jedne brze kontre zabili za 2:0 u 91. minuti, a točku na i stavio je Ante Erceg. Tako je Istra prekinula svoj negativan domaći niz, dok su slavenaši nastavili s gostujućim, jer tri boda s gostovanja nisu donijeli od kraja veljače.

U sljedećem kolu u Koprivnicu dolazi vrlo dobra Gorica, a ta utakmica igra se u petak u 18 sati.

ČUDOVIŠNI ISPAD U PODRAVINI

Prilikom uhićenja ozlijedio trojicu policajaca, izgrizao madrace u zatvorskoj ćeliji

POLA STOLJEĆA LJUBAVI BRAČNOG PARA HRPALO

VIDEO Marija i Mato: “Svađamo se svaki dan, ali se volimo i nadopunjavamo”

godinama su bile u klubu

Blizanke i Lea Franušić odlaze iz Podravke, Obrvan ih ne vidi u pohodu na Ligu prvakinja

OBAVIJEST MINISTARSTVA POLJOPRIVREDE

S hrvatskog tržišta povlače se četiri sredstva za zaštitu biljaka poznatih tvrtki

OČEVID U TIJEKU

VIDEO Sudar kamiona i automobila na državnoj cesti

utakmica karijere za slavenove mladiće

Gregurina uoči finala kupa: Nešto novo za sve nas, spremni smo, ali i načeti ozljedama