ODIGRANE PRVI SUSRETI ČETVRTFINALA ŽUPANIJSKOG KUPA

Slavlja Jembrovčana, Drnjančana, Kunovčana i Koprivničanaca

Nakon prvih utakmica četvrtfinala županijskog Kupa najbliže polufinalu su Jembrovčani koji su u Đurđevcu pobijedili domaći Graničar s uvjerljivih 0:3. Jembrovčanima su poveli u 13. minuti kad je Bastašić iz slobodnog udarca s 20 metara majstorski pogodio gornji desni kut. Uvjerljivu pobjedu Borcu je u završnici donio Babić koji je svoje dvije prilike u 80. i 82. minuti pretvorio u konačnih 0:3.

Najuzbudljivije je bilo u Ferdinandovcu gdje je Tomislav iz Drnja na kraju slavio 2:3. Ferdinandovčani su nakon 45 minuta golovima Milinovića i Ivana Peršića imali 2:0 , no u drugom poluvremenu Drnjančani su u deset minuta preko Majetića, Lončara i Hrženjaka kreirali potpuni preokret i s pobjedom 2:3 napravili veliki korak prema polufinalu.

Koprivnica je u Novigradu Podravskom pobijedila domaću Dravu 1:2, dok je Radnik u Križevcima iznenađujuće izgubio od kunovečkog Bratstva 1:2.

Uzvratni susreti na rasporedu su za dva tjedna, 19. travnja.