Slavlje Ferdinandovca koji na kraju sezone preuzima Vučeta

Ferdinandovac je u 24. kolu Četvrte hrvatske lige Sjever s 3:1 pobijedio Čazmu, a najvažnija vijest za navijače Ferdinandovčana je da će na kraju ove sezone momčad preuzeti Vjekoslav Vučeta. Tako će po prvi put u povijesti klub preuzeti poznati stručnjak rodom iz Ferdinandovca, a u preostala dva kola i dalje će u ulozi trenera biti predsjednik Drago Sarić.

Nakon ostavke Mladena Karana uprava je dugo tražila trajno rješenje na trenerskoj klupi i prošlog tjedna sklopljen je dogovor o suradnji s Vučetom. U ogledu protiv Čazme Ferdinandovčani su poveli u 18. minuti kad je Siniša Đipalo s 20 metara točno naciljao lijevi kut. Čazma je do izjednačenja stigla u 59. minuti u kojoj je Kirin iskoristio neopreznost domaće obrane i zabio za 1:1.

Samo šest minuta nakon toga nakon udarca Karana lopta se odbila do Karlovčana koji je s deset metara svladao gostujućeg vratara za 2:1. U 74. minuti Jendrašic je zavrnuo loptu u kazneni prostor, a Zvonar odmjerenim udarcem s osam metara postavio konačnih 3:1.

ovo je bilo bolno za gledati

Slaven se u Puli ‘nije pojavio’! Dečki igrali kao da im se ne da pa u pola sata dobili tri komada

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…