LIKOVNA KOLONIJA U PODRAVSKIM SESVETAMA

Slikari poklonili svoja djela Općini

Općina Podravske Sesvete u suradnji s đurđevačkom Udrugom Peski Art u povodu Dana Općine organizirala je likovnu koloniju koja je okupila 20 umjetnika iz četiri županije. Umjetnici su oslikavali sesvečke i podravske motive te pejzaže i portrete, a njihov rad mogli su pratiti i mještani. Nastala djela slikari su poklonili Općini.

– Svojim radom i stvaranjem vrijednih novih umjetničkih djela umjetnici su oplemenili kulturni život Podravskih Sesveta i Podravine – poručuju iz Općine.

FOTO Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MIRIŠLJAVE, SLATKE I SVJEŽE BOROVNICE JASNICE CMRK

VIDEO Ubrane su prije svitanja, cijena ista kao lani i kad ih Jasnica donese na plac, planu u trenu

JESTE LI ZNALI?

Pitali kuhara kako najbrže odmrznuti meso: “Svi rade jednu vrlo opasnu grešku, a ovaj način najbolje čuva kvalitetu”

BRIGU U PTIĆIMA PREUZELI VILIM I UNA

VIDEO Otvorili su poštanski sandučić očekujući račune, a dočekala ih je najslađa “pošiljka” ikad