LIKOVNA KOLONIJA U PODRAVSKIM SESVETAMA

Slikari poklonili svoja djela Općini

Općina Podravske Sesvete u suradnji s đurđevačkom Udrugom Peski Art u povodu Dana Općine organizirala je likovnu koloniju koja je okupila 20 umjetnika iz četiri županije. Umjetnici su oslikavali sesvečke i podravske motive te pejzaže i portrete, a njihov rad mogli su pratiti i mještani. Nastala djela slikari su poklonili Općini.

– Svojim radom i stvaranjem vrijednih novih umjetničkih djela umjetnici su oplemenili kulturni život Podravskih Sesveta i Podravine – poručuju iz Općine.

FOTO Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

KUM JE BIO MIROSLAV ŠKORO

Pogače, zlevanke, diganke, prkače i ručne radove izložile 34 udruge žena

POČELA PICOKIJADA

Miroslav Škoro hitovima i šalama zabavio Picoke i njihove goste

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!