LIKOVNA KOLONIJA U PODRAVSKIM SESVETAMA

Slikari poklonili svoja djela Općini

Općina Podravske Sesvete u suradnji s đurđevačkom Udrugom Peski Art u povodu Dana Općine organizirala je likovnu koloniju koja je okupila 20 umjetnika iz četiri županije. Umjetnici su oslikavali sesvečke i podravske motive te pejzaže i portrete, a njihov rad mogli su pratiti i mještani. Nastala djela slikari su poklonili Općini.

– Svojim radom i stvaranjem vrijednih novih umjetničkih djela umjetnici su oplemenili kulturni život Podravskih Sesveta i Podravine – poručuju iz Općine.

FOTO Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ZAVRŠNA SVEČANOST

Mališani se oprostili od vrtića

DIREKTORICA LANA MILETIĆ PREDSTAVILA OVOGODIŠNJI PROGRAM:

Ljeto na Zrinskom otvara Jazz orkestar HRT-a, a zatvara Prljavo Kazalište

jeste li znali?

Savjet starog vrtlara sve je oduševio: “Tko danas posije ovo povrće, već za 25 dana će brati prve plodove”