Sloga slavila na startu sezone u Miklinovcu

Ekipa iz Miklinovca je u prvoj utakmici nove sezone na svom domaćem terenu ugostila Slogu iz Koprivničkog Ivanca i bila poražena minimalnim rezultatom 0:1. Pobjednički strijelac za goste bio je Štajminger u 47. minuti. Kod ove utakmice moramo uzeti u obzir kako ekipa domaćina nije bila potpuna, a u igračke redove morao je uskočiti i njihov trener. Jedan od mogućih razloga za ne baš najsjajniji početak možda leži u činjenici da je jedan od njihovih suigrača, Maurović, samo dan prije imao vjenčanje na kojem je, doznajemo, bio prisutan i dobar broj igrača Miklinovca.  No, poraz od jednog od prošlogodišnjih favorita za naslov svakako nije sramotan, a za Miklinovčane će svakako biti razloga za veselje i zbog nogometnih rezultata u nastavku sezone koja je ionako u svom začetku.

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…