„Šoderica“ nastavlja nizati uspješne rezultate

Da nisu samo uspješni u plivanju perajama na bazenima, nego i na otvorenim vodama, članice i članovi Ronilačkog kluba Šoderica dokazali su u drugom kolu Kupa RH u daljinskom plivanju perajama u Sisku na rijeci Kupi prošlog vikenda. Natjecatelji su plivali 1100 i 3100 metara i u svim kategorijama osvojili medalje. Najbolji su bili veteranka Antonija Patrčević Lončarić i kadet Tin Treščec koji su osvojili po dvije zlatne medalje. Zlatne medalje osvojili su i mlađa kadetkinja Ljupka Patrčević Lončarić i junior Leo Bradić. Druga mjesta osvojili su Isabella Victoria Švegović, Petar Koluder i Dora Bradić, Luka Nikola Radolić uzeo je broncu, a bez medalje i četvrta mjesta osvojili su Rea Vuk i Petar Treščec.