PRVENSTVO HRVATSKE U KARATEU

Sofija Šandor brončana u kata kategoriji

Prošlog vikenda u Đakovu je održano Prvenstvo Hrvatske u karate (kata) za mlađe uzraste na kojemu su nastupili i članovi Karate kluba Podravka iz Koprivnice.

Odličan uspjeh ostvarila je Sofija Šandor koja je u A kategoriji djevojčica starosti do sedam godina osvojila brončanu medalju. U istoj kategoriji Lora Barać je izgubila u borbi za brončano odličje.

Nastupila je i Sofia Hontić koja je u A kategoriji djevojčica starosti do devet godina ostala bez plasmana.

U Đakovu se po prvi put natjecao i kata tim Podravke koji je u kategoriji cicibanke također poražen u borbi za brončano odličje. Kata tim činile su Laura Mijatović, Lora Barać i Sofija Šandor, a mlade koprivničke karatistice na ovom turniru vodila je trenerica Biljana Čičin-Mašansker. (pl)

FOTO: KK Podravka Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Županijski nogomet

FOTO/VIDEO Sokol slavio protiv Sabarije, 10 golova u mreži Ferdinandovca

radovi vrijedni 75 tisuća eura

Travnjak niželigaša ide u obnovu. Ugradit će se sustav navodnjavanja i sanirati dio igrališta

Utakmica odluke igra se u Novom Virju, trener Graničara Marin Ferderber:

“Još vjerujemo u čudo, priča se o 500 ljudi na ogradi, nadamo se da će presidente osigurati dovoljno jela i pijače!”