ČEKAJU SE NAPADAČI KOJI ĆE RASTERETITI ŠTRKALJA

Sportske torbe pune klupske robe u Seefeldu čekaju nove igrače, no pojačanja i dalje nema

Pripreme u Austriji bliže se kraju, prvenstvo je pred vratima, a ono što sve pratitelje Slaven Belupa može zabrinjavati je činjenica da pojačanja u napadu i dalje nema. Ovdje u Seefeldu, gdje se igrači pripremaju, u spremištu za garderobu tri su pune, netaknute torbe, a klupski ekonomi su nam otkrili da su namijenjene eventualnim pojačanjima koja bi se pojavila u Austriji. Kako sad stvari stoje, te tri torbe netaknute će se dovesti natrag u Koprivnicu.

Kao što smo ranije pisali, problem je u tome što se svi oni koje je Slaven pikirao nadaju prvo inozemnom angažmanu, a tek ako im to ne uspije gledaju prema Koprivnici. No vremena je sve manje ako se ti novaci žele što bolje uigrati s momčadi, pa bi možda i klupski čelnici trebali lupiti šakom o stol i postaviti se drugačije, ili pak odriješiti kesu, jer financijska situacija u klubu je dobra.

Takva situacija pomalo, da se tako izrazimo, živcira i Radeljića, koji naglašava da Štrkalj mora dobiti alternativu kako bi ga se malo rasteretilo i oslobodilo pritiska. Imena kojima se nadaju uzaludno je stalno spominjati, jer smo ih nabrajali već nekoliko puta, no velika želja su i dalje Fućak i Gržan i to nije nikakva novost. To se i traži, dva ciljana pojačanja i nadamo se da će se stvari uskoro pomaknuti s mrtve točke.

FOTO Vedran Tkalec

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Misli na zdravlje

Ovo je najveća greška koju možete napraviti dan prije vađenja krvi

NAKON TEŠKE NESREĆE, RADNIKU, OCU TROJE DJECE, AMPUTIRANA JE NOGA

Opet vozio pijan pa uništio život peteročlanoj obitelji

Aktivni na više frontova

FOTO Mladi nogometaši Radnika za vikend upisali više pobjeda