Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniorke

Srebro za Doru Čolig, dobri nastupi Mikulec i Držanića

Atletski klub Koprivnica proteklog je vikenda imao troje predstavnika na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore i seniorke, održanom na stadionu Mladost u Zagrebu u organizaciji AK Agram.

Dora Čolig osvojila je srebrnu medalju u skoku u vis preskočivši 1,55 metara, Josipa Mikulec u bacanju koplja zauzela je peto mjesto s rezultatom 36,46 metara, dok se Dorian Držanić natjecao u tri kategorije, odnosno na 100 metara, gdje je bio deseti (11.60 sekundi), u skoku u dalj deveti (5,91 metara), a na 200 metara sedmi (24,13 sekundi).

FOTO AK Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

XCM Terezijaner MTB maraton

Rotorovci donijeli četiri medalje iz Bjelovara

Državni prvaci iz Križevaca

Petar Kuzmić i Pavo Jurić pozvani u reprezentaciju

Dolazi iz Drnja

Luis Petrić prvo je pojačanje Močila za novu sezonu