Crna subota u Podravini

Stablo jutros palo na traktor i teško ozlijedilo vozača

Kao da smrt traktorista kod Ferdinandovca nije dosta, danas je Podravinu zamalo pogodila još jedna tragedija.

U šumskom predjelu nedaleko Prugovca, mjesta između Đurđevca i Pitomače, stablo je jutros palo na traktor i teško ozlijedilo vozača, priopćili su upravo iz policije.

– Danas, 29. srpnja oko 7.30 sati u  šumskom predjelu nedaleko Prugovca 59-godišnjak je upravljao traktorom te sa sajlom povlačio stablo za rušenje, tom prilikom stablo je palo na traktor i vozača koji je zadobio teške tjelesne ozljede, stoji u priopćenju.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

POGLED S BILOGORE

O poveznicama između Narodnog fronta Judeje i Hrvatske seljačke stranke

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su

PRVO JE VIKLA NA NJEGA I VRIJEĐALA GA

Pijana žena istukla muža u vikendici: “Kurviš, prodo si me svima!”