Proslavili veliki uspjeh

Stolnotenisači Sudovčine osvojili prvo i drugo mjesto u Županijskoj ligi

U Općini Martijanec u utorak, 22. travnja, održano je svečano primanje za članove Športsko-rekreacijske udruge „Sudovčina“ povodom završetka Županijske stolnoteniske lige. Načelnik Branimir Nađ čestitao je predstavnicima kluba na iznimnim rezultatima; ekipa Sudovčina 1 osvojila je prvo mjesto, a Sudovčina 3 drugo.

Tom prilikom načelnik je istaknuo važnost sporta u lokalnoj zajednici te najavio još bolju suradnju u budućnosti, naglasivši da ovi uspjesi potvrđuju visoku razinu stolnog tenisa u Sudovčini i pridonose promociji Općine Martijanec na širem području.

FOTO: ŠRU Sudovčina

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?