Proslavili veliki uspjeh

Stolnotenisači Sudovčine osvojili prvo i drugo mjesto u Županijskoj ligi

U Općini Martijanec u utorak, 22. travnja, održano je svečano primanje za članove Športsko-rekreacijske udruge „Sudovčina“ povodom završetka Županijske stolnoteniske lige. Načelnik Branimir Nađ čestitao je predstavnicima kluba na iznimnim rezultatima; ekipa Sudovčina 1 osvojila je prvo mjesto, a Sudovčina 3 drugo.

Tom prilikom načelnik je istaknuo važnost sporta u lokalnoj zajednici te najavio još bolju suradnju u budućnosti, naglasivši da ovi uspjesi potvrđuju visoku razinu stolnog tenisa u Sudovčini i pridonose promociji Općine Martijanec na širem području.

FOTO: ŠRU Sudovčina

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

HRVAČKI KLUB PODRAVKA IMAO JE TRI NATJECATELJA

Noa Šemovčan i Nikola Golubović Matan do medalja na Prvenstvu Hrvatske

Nagrada križevaca 2026.

FOTO/VIDEO Tisuće zaljubljenika u brzinu okupirale Križevce, spektakl u tijeku

VRHUNSKI RIBIČI NA ZLATNOJ BUĆKI PODIJELILI S NAMA SVOJA ISKUSTVA

VIDEO Na što som najbolje grize, tko se susreo s grdosijom od 80 kila i zna li se uopće kako ovaj drveni alat mami ribu