Strašno: Muškarac u Centar za socijalnu ubacio molotovljev koktel

Kako upravo doznajemo iz policije, danas oko 9.25 sati, muškarac starosti 40 godina, došao je do prostora
Centra za socijalnu skrb u Ivancu i u prostor bacio molotovljev koktel

-Na prvom katu zgrade, razbio staklo na vratima hodnika te u isti bacio zapaljivu staklenu bocu, nakon čega se svojim vozilom udaljio s mjesta događaja. Uslijed djelovanja zapaljive materije nastala je materijalna šteta, dok nije nitko ozlijeđen – navode u policiji.

Brzom reakcijom policijskih službenika, 40-godišnjak je ubrzo pronađen i uhićen te se dovodi u Policijsku postaju Ivanec na kriminalističko istraživanje. Događaju je prethodilo službeno postupanje Centra u području obiteljsko-pravne zaštite djece.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

mora platiti gotovo 2.000 eura

S tri promila se zabio u parkirani Mercedes pa pokušao pobjeći s mjesta nesreće

U 3 UJUTRO DOK SVI SPAVAJU, PAVICA (78) KREĆE IZ VOJAKOVCA ZA ZAGREB

VIDEO Njezino je povrće na Kvatriću tražena roba, a kad se cijeli tjedan ne pojavi na tržnici, vjerne mušterije ostavlja u brizi

ISTRAGA U TIJEKU

Lažna dojava o bombi i na sudu u Koprivnici