BEZ VOZAČKE

STRAŠNO: Klinac jurio na Kawasakiju pa se zabio u drvo

Strašna prometna nesreća dogodila se jučer u mjestu Podgajec… Naime, oko 15 sati 16-godišnjak je bez položenog vozačkog jurio neregistriranim i neosiguranim Kawasakijem po nerazvrstanoj cesti. Zbog neprilagođene brzine motorom se zabio u stablo i pao na tlo. Mladić je ozlijeđen, kvalifikacija ozljeda će biti poznata po zaprimanju liječničke dokumentacije, a prema maloljetniku će biti pokrenut prekršajni postupak, stoji u priopćenju Policijske uprave koprivničko-križevačke.

FOTO: ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”

NESREĆA U KOPRIVNICI

UPRAVO Težak sudar na raskrižju. Ima ozlijeđenih, gužve su velike

ZANIMLJIVOSTI

Savjet vrhunskog slastičara koji mijenja sve: “Napravite smjesu od ovog brašna i jest ćete najbolje palačinke u životu”