BEZ VOZAČKE

STRAŠNO: Klinac jurio na Kawasakiju pa se zabio u drvo

Strašna prometna nesreća dogodila se jučer u mjestu Podgajec… Naime, oko 15 sati 16-godišnjak je bez položenog vozačkog jurio neregistriranim i neosiguranim Kawasakijem po nerazvrstanoj cesti. Zbog neprilagođene brzine motorom se zabio u stablo i pao na tlo. Mladić je ozlijeđen, kvalifikacija ozljeda će biti poznata po zaprimanju liječničke dokumentacije, a prema maloljetniku će biti pokrenut prekršajni postupak, stoji u priopćenju Policijske uprave koprivničko-križevačke.

FOTO: ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

mora platiti gotovo 2.000 eura

S tri promila se zabio u parkirani Mercedes pa pokušao pobjeći s mjesta nesreće

U 3 UJUTRO DOK SVI SPAVAJU, PAVICA (78) KREĆE IZ VOJAKOVCA ZA ZAGREB

VIDEO Njezino je povrće na Kvatriću tražena roba, a kad se cijeli tjedan ne pojavi na tržnici, vjerne mušterije ostavlja u brizi

ISTRAGA U TIJEKU

Lažna dojava o bombi i na sudu u Koprivnici