Streličarstvo: Mladi vitezovci zlatni u Sisku

Natjecatelji Streličarskog kluba Grigor Vitez iz Svetog Ivana Žabna početkom mjeseca nastupili su u Sisku na WA 720 turniru Olujom do pobjede. Nastupilo je petero streličara: Viktorija Belošević, Antonio Kobal, Maja Zvonar, Josip Topolovec i Mihael Borošak. Viktorija Belošević bila je odlična na svom prvom nastupu te golim lukom u kategoriji djevojčica do 13 godina osvojila je zlatnu medalju.

Antonio Kobal završio je sa zlatnom medaljom u kategoriji olimpijski luk za dječake do 13 godina. Maja Zvonar je također bila zlatna, i to olimpijskim lukom za djevojčice do 13 godina. Složenim lukom za dječake do 18 godina Josip Topovec okitio se zlatnom medaljom. Mihael Borošak se olimpijskim lukom u kategoriji dječaka do 18 godina popeo na najviše postolje i okitio zlatnom medaljom. (pl)

bio je ljut i odriješit

Ferenčina uoči Osijeka: Sto posto sam uvjeren u pobjedu, igrat će Lumala, od Šute očekujem gol

SVE JE VIŠE NEZADOVOLJNIH U UPRAVI, SPREMA LI SE NOVA PROMJENA TRENERA U MIŠKININOJ?