4. Memorijalni turnir „Tihomir Sertić”

Strijelci Centra osvojili tri medalje na memorijalu u Zagrebu

Članovi Streljačkog kluba Centar Koprivnica okitili su se s tri medalje na IV. Memorijalnom turniru „Tihomir Sertić” za veterane održanom prošle nedjelje u Zagrebu. Ekipno su Koprivničanci stigli do srebrne medalje s ukupno 806 krugova, a malo im je nedostajalo i do zlata. U pojedinačnoj konkurenciji Miroslav Radoš osvojio je srebrnu medalju u kategoriji Veterani B, dok je Ivan Betlehem bio brončani u kategoriji Veterani C. Najbolji rezultat među članovima Centra ostvario je upravo Radoš s 275 krugova, Zoran Hemetek pogodio je 273, Ivan Betlehem 259, Boris Kovačić 258, a Miroslav Blažek 256 krugova.

FOTO SK Centar

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Utakmica odluke igra se u Novom Virju, trener Graničara Marin Ferderber:

“Još vjerujemo u čudo, priča se o 500 ljudi na ogradi, nadamo se da će presidente osigurati dovoljno jela i pijače!”

Odličan tjedan mladih Picoka

Talenti Graničara osvojili turnir u Molvama, bili i četvrti u Čulincu

s 58 pogodaka bio najbolji strijelac državne završnice

Dominik Vorih nakon odličnih nastupa na Državnom prvenstvu dobio poziv u reprezentaciju