kažnjen novčanom kaznom od 3.120 eura

Sud Podravcu trajno oduzeo auto

Na Prekršajni odjel Općinskog suda u Koprivnici ove je subote doveden 43-godišnji vozač koji je u petak, 14. lipnja, u 21:20 u Đelekovcu vozio auto za vrijeme dok mu je vozačka dozvola rješenjem Policijske uprave koprivničko-križevačke ukinuta zbog prikupljenih negativnih prekršajnih bodova, odbio se podvrgnuti ispitivanju na prisutnost alkohola u organizmu te nije bio vezan sigurnosnim pojasom.

– Zbog počinjenja istovrsnih prekršaja od vozača je oduzet osobni automobil kojim je upravljao te je o tome obaviješten Prekršajni odjel Općinskog suda u Koprivnici koji odlučuje o daljnjem postupku s vozilom. U žurnom prekršajnom postupku, pravomoćnom presudom vozač je kažnjen novčanom kaznom od 3.120 eura, zaštitnom mjerom zabrane upravljanja motornim vozilima B kategorije 12 mjeseci te mu je vozilo trajno oduzeto u korist Republike Hrvatske – priopćila je Policijska uprava koprivničko – križevačka.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

TUŽNA VIJEST

Preminuo Zvonko Zagrajski

ZAVRŠNA SVEČANOST

Mališani se oprostili od vrtića

BROJNI PROBLEMI ZA MJEŠTANE GLOBOČECA LUDBREŠKOG

VIDEO Božo je iz očaja kupio staru, pokvarenu kameru nalik policijskom radaru: “Čim je vozači ugledaju, koče i blicaju”