Svađa ispred kluba, dvojica mladića napala drugu dvojicu

Slučaj narušavanja javnog reda i mira zabilježen je kod ugostiteljskog objekta u Dugoj ulici u Koprivnici u noći sa subote na nedjelju, doznajemo od koprivničke policije.

Dogodilo se to oko 4.30. Dvojica mladića u dobi od 20 i 25 godina fizički su napali dvojicu muškaraca u dobi od 34 i 35 godina, od kojih je prvi prošao s lakšim ozljedama. Napadačima, koji su na kraju uhićeni, je utvrđena prisutnost alkohola, i to 0,95 promila kod 25-godišnjaka, odnosno 0,42 kod mlađeg.

Protiv njih slijedi optužni prijedlog nadležnom prekršajnom sudu, a izdane su im i zabrane
posjećivanja ugostiteljskog objekta osam dana.

Foto: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SVETU MISU PREDVODIO JE FRA ZDRAVKO TUBA

VIDEO Ivanje proslavili proštenjem i obilježili 90. obljetnicu od izgradnje crkve  

Ministarstvo poljoprivrede predlaže velike promjene u lovstvu

Vozači će sami plaćati štetu od naleta na divljač ako nitko nije kriv

JESTE LI ZNALI?

Pitali vodoinstalatera kako najlakše i najbrže odčepiti odvod: “Dovoljna su samo dva sastojka, sigurno ih imate u kuhinji”