proštenje u Rečkom Polju

Svetom misom obilježili obljetnicu postavljanja Križa

Župa svetog Leopolda Bogdana Mandića iz Koprivnice priredila je proštenje u Rečkom Polju. Svetu misu kod Križa, koja je okupila brojne vjernike, predvodio je župnik Dominik Vukalović. Proštenjem je ujedno obilježena i četvrta obljetnica blagoslova Križa koji je, na inicijativu velečasnog Vukalovića i uz podršku mještana i vikendaša, postavljen s ciljem da i Rečko Polje ima kršćansko obilježje uz koje se mogu služiti i svete mise.

FOTO Župa svetog Leopolda Bogdana Mandića

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zanimljivosti

Instruktor vožnje otkrio trik uz pomoć kojeg će i najgori vozači savršeno bočno parkirati

POGLED S BILOGORE

O poveznicama između Narodnog fronta Judeje i Hrvatske seljačke stranke

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su