Točio gorivo po benzinskim postajama i samo produžio, čega ga kaznena prijava

Varaždinska policija je dovršila kriminalističko istraživanje nad 45-godišnjakom zbog sumnje da je u periodu od 6. do 21. siječnja u čak pet navrata na benzinskim postajama u Varaždinu, Tomaševcu Biškupečom, Gornjem Knegincu i Bartolovcu točio gorivo u svoj Golf bez da je išta platio.

Ukupna materijalna šteta se procjenjuje na nekoliko stotina eura.

Protiv osumnjičenog će se podnijeti kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.

FOTO: ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zanimljivosti

Instruktor vožnje otkrio trik uz pomoć kojeg će i najgori vozači savršeno bočno parkirati

POGLED S BILOGORE

O poveznicama između Narodnog fronta Judeje i Hrvatske seljačke stranke

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su