Priznanje za Slavenovog juniora

Tomaž Brdik pozvan u slovensku U-19 reprezentaciju

Mladi veznjak Tomaž Brdik, jedan od ključnih igrača juniorske momčadi Slaven Belupa, dobio je poziv u slovensku U-19 reprezentaciju. Brdik će se 24. veljače priključiti reprezentativnim pripremama u Moravskim Toplicama, što je još jedno priznanje za njegov talent i rad.

Tomaž je u Koprivnicu stigao prije godinu dana iz slovenske Mure, a ove sezone je u Prvoj NL za juniore odigrao 16 utakmica, dokazavši se kao jedan od nositelja igre u veznom redu.

– Tomaž, čestitamo! Nek je zdravlja i dobrog nogometa u drugom dijelu sezone – poručili su iz Slavena.

FOTO NK Slaven Belupo

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Vodi li ih ta pozicija u viši rang, ovisi o Tomislav Radniku

Bušpan izborio drugo mjesto na ljestvici, čeka rasplet i nada se promociji u viši rang

Križevački košarkaši igrali u Čakovcu i Zagrebu

Radnikovi seniori osvojili zlato i srebro, kadeti do brončane medalje

PROMETNO NA "APAŠU"

Slaven želi dovesti veznjaka Dinama, ali i talenta Šahtara, sina nekadašnjeg napadača Modrih